Thalia Doğal Bıttım Özlü Sabun 125 Gr

Hem cilt sağlığı açısından hem de saç sağlığı açısından olumlu etkileri oldukça fazla olan Bıttım Sabunu sunduğu tüm bu faydaların dışında hem cildin gençleşmesini sağlamakta hem de cilt ve saç yüzeyinde yaşanan hastalıkların çok daha kolay bir şekilde tedavi edilmesini sağlamakta. Gün içinde bıttım sabunu binlerce saç dökülür ve saçların yaklaşık %80-90 ı kaybedilebilir.Kemoterapi sonrasında ilaçların kesilmesinden sonra saçlar geri döner.Radyasyon, zehirlenmeler (talyum ve arsenik gibi) bazı ilaçlar ve endokrin hastalıklarına bağlı metabolik çökmeler de anajen effluviuma neden olabilir.

Ayrıca arkadaşlar bu organik yağlardan özellikle çörek otundan günde 1 yemek kasığı alın çoğu kişinin saç prpsi yada mezoterapi işe yaramaz demesine bakmayın gidin çok iyi bir klinikte 5 seans prp 5 seans mezoterapi yaptırın farkı kendiniz görün her şeyden önce sabırlı olun.

The Body Shop’a yönelik ya da Web Sitesini kullanımınızla herhangi bir şekilde ilişkili talep, dava ya da uyuşmazlıklarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacak, söz konusu talep, dava ya da uyuşmazlıklarla ilgili yargı kararları Türkiye Cumhuriyetinde alınacaktır.

Bıttım sabununun yöresel bir sabun olduğunu ve orijinalinin Siirt yöresinde yapıldığını söyleyen sabun imalatçısı Ümit Yılmaz, Fıstık ağacının aşısızı olan, menengiç ya da çitlembik diye bildiğimiz ağacın meyvesinin özünden, menengiç yağından yapılan bir sabun bıttım sabunu” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir