Bıttım Sabunu Nedir? Özellikleri Ve Faydaları Nelerdir?

Bıttım sabunu tamamen doğa mucizesi bir bitki sabunudur bıttım sabunu ile cildimizi yıkadığınız zaman gözlerinize inanamayacak ve göreceğiniz değişimler karşısında şok olacaksınız bıttım sabunu saç dökülmesine sivilcelere egzamaya mantara kaşıntılara ve tüm cilt hastalıklarına çok faydalı bir sabundur.

Başta da belirttiğim gibi saç dökülmesi tedavisi uzun, sabırlı ve meşakatli bir iştir.Eğer disiplinli bir şekilde ilaçlarınızı kullanırsanız faydasını göreceksiniz. bıttım sabunu Günümüz de saç ekimleri çok moda oldu lakin saç ekiminin iyi doktor bulabilmek, ekilen köklerin tutması, maddiyat ve kaybedilen yaklaşık 1 senelik bir zamanınız olacaktır.Tüm bunları şu anlık göze almak bilhassa saçlarınız ilaç tedavileriyle düzelecekse pek mantıklı gelmiyor insana.

Saç dökülmesinin böyle düzeleceğini hiç sanmıyorum ilaçlarla veya likit keratin ile olduğunu söyleyebilirim saçlarım oldukça hızlı uzamasına rağmen çok dökülüyordu, annem neredeyse her gün yerleri süpürürdü rahatsızlık duyardı.Likit keratin kullandım, sadece elimle kopardığım saç dökülüyor diyebilirim.

Ancak enfeksiyon, kronik hastalıklar, ameliyatlar, yüksek ateş, şok diyetler, protein eksikliği, demir veya çinko eksikliği, ilaç kullanımı, hormonal problemler gibi nedenlerle saçların daha fazlasının telojen evreye geçmesiyle hissedilir saç dökülmesi görülebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir